25 Feb, 2021 Posledná aktualizácia   11:00, Feb 17, 2021

Kurzy v on-line verzii

Zverejnené v Workshopy
Čítať 731 krát
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Milí prírodníci, pristúpila som k doplneniu mojich klasických kurzov o kratšie on-line verzie, ktoré budú paralelne vedľa seba bežať aj s kurzami v našej triede a výukovej prírodnej záhrade.

Keďže prvý náš spoločný on-line kurz spôsobil, že ste si vyžiadali aj ďalšie on-line témy, rozhodla som sa, že keď už som si naštudovala celú aplikáciu a proces, tak teda pridám pravdaže aj ďalšie témy, podľa obdobia tak, aby boli aktuálne.

Doba trvania 3 hodiny. Cena za online kurz je 15,- EUR,- /účastník.

Pri niektorých on-line kurzoch je možné si kúpiť balíček, teda kurz vrátane príslušného štúdijného materiálu, čo je 88 stranová PDF e-kniha z cyklu Škola prírodných záhrad (PDF e-kníh je spolu 7 na rôzne témy, bližšie informácie tu: http://www.prirodne-zahrady.sk/na-citanie-a-pozeranie/novinky/item/182-e-knihy-skola-prirodnych-zahrad ).  E-kniha bude v rámci on-line kurzu dostupná za zvýhodnenú cenu 10,- EUR ako jeho štúdijná súčasť, inak je k dispozícii na vybraných internetových kníhkupectvách v sume 12,95,- EUR (Martinus.sk Martinus.cz).

Kurz bude interaktívny, budem veľa hovoriť a ukazovať, zdieľaním časti mojej obrazovky, prostredníctvom interaktívneho programu ZOOM. Časť kurzu bude ponechaná aj na vaše otázky. Budeme uzavretá virtuálna trieda, poprosím teda "školné" uhradiť tak, aby som ho najneskôr deň pred kurzom mohla identifikovať a následne vám poslať mailom kľúč na prihlásenie sa do našej online triedy. Tiež pošlem jednoduchý zrozumiteľný návod, ako si nainštalovať potrebnú aplikáciu a celý postup.

V prípade záujmu mi prosím napíšte mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. zapíšem si vás a následne vám pošlem podrobnejší postup a tiež platobné údaje (VUB). Treba napísať tiež, či máte záujem o balík kurz s PDF publikáciou, alebo samotný kurz bez štúdijného materiálu.

Samotný kurz budem nahrávať, takže sa k nemu budete môcť kedykoľvek vrátiť podľa potreby. Je to kvôli tomu, že pokiaľ si potrebujete odskočiť, alebo sa nestihnete pripojiť včas, môžete si celý kurz pozrieť zo záznamu. Záznam je iba pre účastníkov kurzu. Pokiaľ viete, že sa nemôžete zúčastniť, ale radi by ste mali záznam, treba sa riadne prihlásiť ako účastník.

Dostala som otázky, či je možné si zakúpiť záznam z kurzu aj spätne, pokiaľ ste sa nemohli zúčastniť a tému už tento rok nebudem opakovať. Áno, môžete, treba mi napísať mail.

Milí prírodníci, pokiaľ mi napíšte mail, sledujte prosím mailovú aj spamovú schránku. Nezabudnite dať do mailovej adresy pomlčku...

Momentálne vypísané témy:

ON-LINE KURZ PRIRODZENÁ OCHRANA V ZÁHRADE (termín 1.5.2020 prebehol)- Čo všetko chránime v záhrade, čo sú to škodcovia, ako prizvať prírodu na spoluprácu, čo spôsobuje premnoženie škodcov a iné spôsoby ochrany bez použitia agresívnej chémie a postupov, ktoré nie sú v súlade s prírodou. Ako na premnožené vošky, slizniakov, ako nám vedia pomôcť osy, prečo sa netreba báť sršňov. Premnožené hlodavce a ako prilákať užovky. Ježko, krtko a iní zvierací pomocníci. Rastlinné výluhy, kučeravosť broskýň, múčnatka.
Cena s príslušnou PDF epublikáciou 25,- EUR. Je možné zakúpiť aj samotný záznam, vrátane PDF.

VČELY A INÉ OPEĽOVAČE V ZÁHRADE - (Termín 15.5.2020 prebehol) - Téma je určená pre nevčelárov, pre začínajúcich a hľadajúcich základné informácie k alternatívnemu chovu. Podelím sa o informácie, ktoré som sama pracne hľadala. Vlastné skúsenosti, fotopostupy, alternatívne úle, zaujímavé informácie a súvislosti zo života včiel. Prečo potrebujeme opeľovače, ako si nasťahovať divé opeľovače, popis najznámejších. Význam sršňov, čo robia osy, ako si ubytovať čmele. Vhodné aj pre deti.
Cena s príslušnou PDF epublikáciou 25,- EUR. Je možné zakúpiť aj samotný záznam, vrátane PDF.

LIEČIVÉ RASTLINY ZO ZÁHRADY - (Termín 22.5.2020 môžete sa prihlásiť) - Milí prírodníci, z dôvodu pretrvávajúcich karanténnych obmedzení, som sa rozhodla klasický kurz v termíne 23.5. posunúť na piatok 22.5. a zmeniť na on-line verziu.
Ukážem vám, aké liečivé rastliny si môžete vypestovať v záhrade a tiež, ako ich spracovať a používať. Základná domáca prírodná lekárnička. Nebudem hovoriť encyklopedické informácie, ktoré si ľahko dohľadáte v dostupnej literatúre, alebo na internete. Budem hovoriť a ukazovať radšej to, o čom sa bežne nedočítate. Spôsobom jednoduchým tak, aby ste si podané informácie ľahko zapamätali. Tiež si popíšeme a premietneme, ako si vyrobiť univerzálny zdravý masťový základ. Budem sa venovať hlavne PRAKTICKÝM veciam. Cena je 15,- EUR. Je možné zakúpiť aj samotný záznam (táto téma je bez PDF).
V júni naplánovaný klasický liečivkový kurz už bude bez karanténnych obmedzení, Hanka Sekulová

HYDINA A INÉ OPEĽOVAČE V ZÁHRADE - (téma 29.5.2020 môžete sa prihlásiť) - Sliepky a kačky plemena indický bežec v záhrade. Fotopríbehy od znesenia vajíčka, cez vyliahnutie kuriatka až po dospelé sliepky. Čo potrebujú aby sa stali našimi pomocníkmi. Nároky na priestor a starostlivosť. Ježko ako pomocník, ako si ho prilákať a čo potrebuje. Vhodné aj pre deti.
Cena s príslušnou PDF publikáciou 25,- EUR. Je možné zakúpiť aj samotný záznam, vrátane PDF.

Pripravujem ešte na tento rok nasledovné on-line témy: Navrhujeme, Budujeme, Rastliny

Aktuálne vypísané témy a termíny nájdete v kalendári kurzov http://www.prirodne-zahrady.sk/aktualne-kurzy

Ďakujem za pochopenie, Hanka Sekulová
www.martinus.sk/authors/hanka-sekulova

 

Naposledy zmenené streda, 27 máj 2020 07:58

Najčítanejšie

Postav dom zasaď strom - jedlý živý…

28 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - spoločenst…

20 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jar v prír…

27 apr 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jedlá buri…

01 mar 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - budujeme p…

06 jan 2020 Záhradné videá

Facebook stránka