25 Feb, 2018 Posledná aktualizácia   10:16, Feb 22, 2018

Vyrábame si doma sami - kurz

Zverejnené v Workshopy
Čítať 677 krát
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

VYRÁBAME SI DOMA SAMI - kurz

24.11.2018. Máte už dosť tej agresívnej chémie? Máte alergie, ktoré neprechádzajú? Ukážeme si ako si doma vyrobiť najbežnejšie veci do domácnosti, kuchyne a domácej lekárničky. Bez agresívnej chémie, z prírodných surovín.
Kliknite pre podrobný program.

Budem hovoriť o veciach, ktoré vás budú zaujímať, každý kurz je preto iný, podľa zloženia ľudí a otázok :-).

Tento praktický šikovníčkový kurzík je už úplne plný, už nie je možné sa prihlásiť.  

Obsah kurzu:
Ukážka výroby praktických vecí do domácej lekárničky, kuchyne, kozmetiky a domácnosti.
Liečivé bylinkové masti, telové krémy, bylinkové mydlá, prací gél, prášok do umývačky riadov, domáca zubná pasta bez fluóru, tinktúry, balzám na pery a veľa iných praktických receptov.  Vysvetlím recepty z mojich kníh a urobíme spoločne aj niekoľko praktických ukážok, z ktorých vzorky si zoberiete domov.

Prinesiem so sebou aj moju novú knihu "Zdravá kuchyňa a domácnosť - Najlepšie recepty (nielen) zo záhrady"

Zoberte si so sebou niečo na písanie, dobrú náladu a chuť naučiť sa niečo nové.  Kľudne si zoberte so sebou zástery z kuchyne, aby ste si nemuseli dávať pozor ak niečo bude strieľať, kvapkať, štípať, farbiť :-)

Miesto konania:
Park oddychu Inspiro, Ivanka pri Dunaji, Nádražná 36  V Inspiro pripravujú chutné občerstvenie, ktoré je možné zakúpiť.  Jedlá aj pre vegetariánov.  
V Inspiro nám v októbri 2017 zasa prebudovali inú miestnosť ako kurzovňu, kde budeme mať o niečo viac miesta so stolmi, tabuľkou, premietaním, kreslením.  Príjemné prostredie, veľmi príjemní ľudia :-). Bližšie informácie k priestorom Inspiro www.parkoddychu.sk

Budova je hneď v blízkosti železničnej stanice. 

Trvanie kurzu:
Sobota od 13.00 - 18.00 hodiny

Najbližšie termíny:

24.11.2018 

Termín som zadávala s tým ohľadom, aby ste ešte stihli najzaujímavejšie recepty doma zopakovať tak, aby ste mali vhodné vianočné darčeky pre svojich blízkych vyrobené od srdca. 

Cena pre jednu osobu:
Za poldenný kurz je 33,- EUR (potrebovala som do ceny zahrnúť aj zvýšené náklady na novú miestnosť a suroviny, ktoré na prípravu budeme potrebovať). 

Spôsob prihlásenia:

Na kurz sa môžete prihlásiť mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  .
Keďže počet miest na kurze bude obmedzený na maximálny počet 25 ľudí, Vašu účasť záväzne potvrdím až po uhradení zálohy za kurz. Záloha je vo výške 13,- EUR, zvyšok na mieste.

Bankové spojenie je Všeobená úverová banka a.s., SK1002000000002464437154 s tým, že poprosím uviesť Meno, Priezvisko, počet osôb a adresu. Tiež poprosím uviesť dátum, pre ktorý ste sa rozhodli. Nárazovo hromadne robím k prevodom faktúry, pokiaľ potrebujete zaslať daňový doklad, prosím napíšte mi to vopred. Nech ma administratíva úplne nezahltí...
Neoznačené platby nebudem mať ako priradiť konkrétnemu záujemcovi o kurz!!! Prosím neposielajte úhrady bez prihlásenia sa vopred mailom...

Záloha je nevraná, preto sa prosím na kurz prihlasujte iba v tom prípade, ak ste naozaj presvedčení, že sa plánujete kurzu aj zúčastniť. Stojí ma pomerne veľa času administratíva spojená so zabezpečením kurzu. Času, ktorý by som mohla venovať oveľa zmysluplnejším činnostiam. 

V prípade vážnych dôvodov je možné zálohu preniesť na iného záujemcu, meno náhradníka je mi však potrebné poslať mailom najneskôr dva dni pred konaním kurzu. 

Zrušenie účasti napíšte mailom, nie telefonicky, ani SMS. Pokiaľ sa nemôžete kurzu zúčastniť, napíšte mi čo najrýchlejšie na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Pokiaľ kurz budem musieť zrušiť z dôvodu vyššej moci (ochoriem, zraním sa, prihlásených menej účastníkov, priestory konania), hneď vám dám vedieť mailom a samozrejme zálohu vraciam.


Teším sa na všetkých priaznivcov prírodných postupov a všetkých odporcov doby jedovej:-).

Hanka

Vráťme prírodu do našich záhrad… minimalizujme chemické jedy zo svojho dosahu...

 

Naposledy zmenené štvrtok, 22 február 2018 10:16

Najčítanejšie

Zdravie zo záhrady-videoseriál-12.d…

25 dec 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-11.d…

08 dec 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-10.d…

11 nov 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-9.di…

14 okt 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-8.di…

26 sep 2016 Záhradné videá

Facebook stránka