25 Feb, 2021 Posledná aktualizácia   11:00, Feb 17, 2021
Zverejnené v Workshopy
Čítať 3229 krát
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

VYRÁBAME SI DOMA SAMI - kurz

7.11.2020 - posúvam na neskôr. Máte už dosť tej agresívnej chémie? Máte alergie, ktoré neprechádzajú? Ukážeme si ako si doma vyrobiť najbežnejšie veci do domácnosti, kuchyne a domácej lekárničky. Bez agresívnej chémie, z prírodných surovín.
Kliknite pre podrobný program. Termín bude posunutý kvôli Covid-19 obmedzeniam! Môžete sa v prípade záujmu prihlásiť mailom, ale zatiaľ prosím bez zálohy, termín dohodneme keď bude jasnejšie ako ďalej.

Budem hovoriť o veciach, ktoré vás budú zaujímať, každý kurz je preto iný, podľa zloženia ľudí a otázok :-).

Obsah kurzu:
Ukážka výroby praktických vecí do domácej lekárničky, kuchyne, kozmetiky a domácnosti.
Liečivé bylinkové masti, telové krémy, bylinkové mydlá, prací gél, prášok do umývačky riadov, domáca zubná pasta bez fluóru, tinktúry, balzám na pery a veľa iných praktických receptov.  Vysvetlím recepty z mojich kníh a urobíme spoločne aj niekoľko praktických ukážok, z ktorých vzorky si zoberiete domov.

Prinesiem so sebou aj moju knihu "Zdravá kuchyňa a domácnosť - Najlepšie recepty (nielen) zo záhrady", ako aj ostatné knihy, ktoré si budete môcť zakúpiť

Zoberte si so sebou niečo na písanie, dobrú náladu a chuť naučiť sa niečo nové.  Kľudne si zoberte so sebou zástery z kuchyne, aby ste si nemuseli dávať pozor ak niečo bude strieľať, kvapkať, štípať, farbiť :-)

Miesto konania:
Naša vlastná menšia prírodná záhrada na Čiernej Vode (Chorvátsky Grob) a nové zázemie v podobe funkčnej zariadenej triedy, vrátane kuchyni na rôzne šikovníčkové pokusy.   Záhradka dostala v júli 2018 plaketu certifikovaná prírodná záhrada.

Bližšiu logistiku zasielam niekoľko dní pred kurzom, ako hromadnú mailovú správu potvrdeným účastníkom (aby ste vedeli kam idete, na čo sa nachystať, čo si priniesť a dohodnúť si prírpadne spoločný odvoz).

Trvanie kurzu:
Sobota od 9.00 - 13.00 hodiny

Najbližšie termíny:

7.11.2020 

Termín som zadávala s tým ohľadom, aby ste ešte stihli najzaujímavejšie recepty doma zopakovať tak, aby ste mali vhodné vianočné darčeky pre svojich blízkych vyrobené od srdca. 

Cena pre jednu osobu:
Za poldenný kurz je 33,- EUR/osoba

Spôsob prihlásenia:
Na kurz sa môžete prihlásiť mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  .
Keďže počet miest na kurze bude obmedzený na maximálny počet 25 ľudí, Vašu účasť záväzne potvrdím až po uhradení zálohy za kurz. Záloha je vo výške 13,- EUR, zvyšok na mieste.

Bankové spojenie je Všeobená úverová banka a.s., SK1002000000002464437154 s tým, že poprosím uviesť Meno, Priezvisko, počet osôb a adresu. Tiež poprosím uviesť dátum, pre ktorý ste sa rozhodli. Nárazovo hromadne robím k prevodom faktúry, pokiaľ potrebujete zaslať daňový doklad, prosím napíšte mi to vopred. Nech ma administratíva úplne nezahltí...
Neoznačené platby nebudem mať ako priradiť konkrétnemu záujemcovi o kurz!!! Prosím neposielajte úhrady bez prihlásenia sa vopred mailom...

Záloha je nevraná, preto sa prosím na kurz prihlasujte iba v tom prípade, ak ste naozaj presvedčení, že sa plánujete kurzu aj zúčastniť. Stojí ma pomerne veľa času administratíva spojená so zabezpečením kurzu. Času, ktorý by som mohla venovať oveľa zmysluplnejším činnostiam. 

V prípade vážnych dôvodov je možné zálohu preniesť na iného záujemcu, meno náhradníka je mi však potrebné poslať mailom najneskôr dva dni pred konaním kurzu. 

Zrušenie účasti napíšte mailom, nie telefonicky, ani SMS. Pokiaľ sa nemôžete kurzu zúčastniť, napíšte mi čo najrýchlejšie na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Pokiaľ kurz budem musieť zrušiť z dôvodu vyššej moci (ochoriem, zraním sa, prihlásených menej účastníkov, priestory konania), hneď vám dám vedieť mailom a samozrejme zálohu vraciam.
Kurz sa uskutoční pri minimálnom počte 15 potvrdených účastníkov.

Prihlásením sa na kurz súhlasíte s podmienkami Ochrany osobných údajov (GDPR) zverejnených na mojich web stránkach.


Teším sa na všetkých priaznivcov prírodných postupov a všetkých odporcov doby jedovej:-).

Hanka

Vráťme prírodu do našich záhrad… minimalizujme chemické jedy zo svojho dosahu...

Aktuálny kalendár mojich kurzov nájdete tu: http://www.prirodne-zahrady.sk/aktualne-kurzy 

 

Naposledy zmenené streda, 17 február 2021 10:29
Viac z tejto kategórie: Vyrábame doma z mlieka - kurz »

Najčítanejšie

Postav dom zasaď strom - jedlý živý…

28 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - spoločenst…

20 máj 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jar v prír…

27 apr 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - jedlá buri…

01 mar 2020 Záhradné videá

Postav dom zasaď strom - budujeme p…

06 jan 2020 Záhradné videá

Facebook stránka