25 Feb, 2018 Posledná aktualizácia   10:16, Feb 22, 2018

Kalendár kurzov 2017 a informácie

Zverejnené v Workshopy
Čítať 2759 krát
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Kalendár kurzov a všeobecné informácie

Kalendár všetkých zaplánovaných kurzov pre roky 2016 a 2017.

Keďže ma zahlcuje administratíva kurzov, spísala som všetky potrebné informácie na jedno miesto, aby ste tu našli všetko, čo potrebujete :-).

Termíny a témy na rok 2016:

január 16. 1.2016 - základný kurz dizajnu - prebehol

február 13.2.2016 - základný kurz dizajnu - prebehol

marec 12.3.2016  - základný kurz dizajnu - prebehol
marec 13.3. 2016 - pokročilý kurz dizajnu - prebehol

apríl 16.4.2016     - základný kurz dizajnu - prebehol
apríl 17.4.2016     - pokročilý kurz dizajnu - prebehol

september 24.9.2016 - základný kurz dizajnu - prebehol

október 01.10.2016 - semienkový kurz - prebehol a založili sme skvelú verejnú semienkovňu, viac informácií o semienkovni tu: http://www.prirodne-zahrady.sk/component/k2/item/153-vymena-zapozicanie-semien
október 15.10.2016 - základný kurz dizajnu - prebehol

Termíny a témy na rok 2017:
Január: 14.1 2017 - základny kurz dizajnu - prebehol

Február: 11. 2.2017 základny kurz dizajnu - prebehol
Február: 12. 2.2017 pokročilý kurz dizajnu - prebehol

Marec: 11.3. 2017 základny kurz dizajnu - prebehol
Marec: 12.3.2017 pokročilý kurz dizajnu - prebehol

Apríl 2017 - vzhľadom na veľký záujem a prihlásených, ktorí sa už nedostali na marcový termín som sa rozhodla predsa len zaradiť na začiatok apríla (aby ste stihli sa následne ešte vrhnúť na svoje záhradky) základný kurz navrhovania

Apríl: 02. apríla 2017 - základny kurz dizajnu - prebehol

V apríli je najvyšší čas na to, aby ste zúročili získané znalosti a informácie vo svojich súčasných aj budúcich záhradách :-)
           
Máj: 13.5.2017 liečivé rastliny zo záhrady - prebehol

Jún: 10.6.2017 Ukážková prírodná záhrada v praxi - praktický minikurz spojený s prehliadkou našej prírodnej záhrady ( v rámci akcie Dni otvorených záhrad a parkov 2017) je určený pre absolventov niektorého z mojich kurzov - prebehol

Jún: 25.6.2017 liečivé rastliny zo záhrady - prebehol

September: 16.09.2017 - základný kurz dizajnu - prebehol
September 17.09.2017 - semienkový kurz - prebehol

Česká organizácia permakultúry organizuje zaujímavý kurz s lektorom, s ktorým som sa mala stretnúť už v minulosti, v termíne pôvodne plánovaných septembrových našich kurzov.  Aby som vám všetkým mohla tlmočiť iné poznatky a pohľad, dovolila som si posunúť ( s prestihom 5 mesiacov) plánovaný termín a prihlásiť sa na kurz do Čiech.  Ak máte záujem, môžeme ísť spoločne viacerí, spolykultúrnime náklady na cestu čo poviete?   http://www.permakulturacs.cz/event/568/forest-gardens-in-practice---kurz-v-anglictine

Október: 07.10.2017 - základný kurz dizajnu - prebehol

November: 25.11.2017 -  VYRÁBAME SI DOMA SAMI - Máte už dosť tej agresívnej chémie? Máte alergie, ktoré neprechádzajú? Ukážeme si ako si doma vyrobiť najbežnejšie veci do domácnosti, kuchyne a domácej lekárničky. Bez agresívnej chémie, z prírodných surovín. Podrobnejšie informácie tu: http://www.prirodne-zahrady.sk/workshopy/item/163-vyrabame-si-doma-sami - tento šikovníčkový praktický kurzík má už plnú kapacitu, už nie je možné sa prihlásiť

Takéto témy a termíny sa mi zdajú zmysluplné, aby ste mali v aktuálnom období roka najvhodnejšie informácie k svojim záhradám :-).  V každom kurze vám dávam veľkú časť zo seba.  Robím to rada a robím to úprimne, s vierou, že naučené veci budete používať a posúvať ďalej :-).

Pre aktuálne informácie prosím sledujte moju fcb stránku venovanú prírodným jedlým záhradám https://www.facebook.com/Prirodne.Jedle.Zahrady/, je to môj najrýchlejší nástroj na komunikáciu akýchkoľvek noviniek a zmien :-).

Miesto konania:
Park oddychu Inspiro, Ivanka pri Dunaji, Nádražná 36 (priamo v priestoroch budovy je aj ubytovňa, internátneho typu, kde sa dá v prípade potreby prespať www.ubytovanieivanka.sk/kontakt).  V Inspiro pripravujú chutné občerstvenie, ktoré je možné zakúpiť.  Jedlá aj pre vegetariánov.  
V Inspiro nám v novembri prebudovali z dvoch miestností krásnu "kurzovňu" so stolmi, tabuľkou, premietaním, kreslením.  Príjemné prostredie, veľmi príjemní ľudia :-). V záhrade sme realizovali niekoľko permakultúrnych prvkov, ktoré si môžete pozrieť. Bližšie informácie k priestorom Inspiro www.parkoddychu.sk

Budova je hneď v blízkosti železničnej stanice, pri vjazde do obce je pred železničným priecestím, pri výjazde z obce je za priecestím. 

Informácie pre cezpoľných:
Budova je hneď vedľa miestnej mini železničnej stanici, uvidíte veľké parkovisko :-).
Inspiro sídli v budove, kde je zároveň aj jednoduchá ubytovňa, v prípade záujmu je možné si zabezpečiť ubytovanie (je jednoduchšie, v sume okolo 10,-EUR/osoba). Ubytovanie je potrebné si rezervovať na ubytovanieivanka.sk vopred, aby mali voľné miesto


Spôsob prihlásenia:
Na kurz sa môžete prihlásiť mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Do správy napíšte svoje meno a o aký kurz máte záujem.  Do predmetu správy napíšte Kurz.

Zaslaním vášho záujmu prostredníctvom mailovej správy si vás zapíšem, ale miesto záväzne potvrdím až po zaznamenaní úhrady za kurz (ku každému kurzu je suma kurzu uvedená)

Bankové spojenie je Všeobená úverová banka a.s., SK1002000000002464437154 s tým, že poprosím uviesť Meno, Priezvisko, počet osôb a adresu. Tiež poprosím uviesť dátum, pre ktorý ste sa rozhodli. Nárazovo hromadne robím k platbám faktúry, pokiaľ potrebujete zaslať daňový doklad, prosím napíšte mi to.  Nech ma administratíva úplne nezahltí... samozrejme u mojej účtovníčky budú pripravené všetky.
Neoznačené platby nebudem mať ako priradiť konkrétnemu záujemcovi o kurz!!! Prosím neposielajte úhrady bez prihlásenia sa vopred mailom...

Prosím na kurz sa prihlasujte iba v tom prípade, ak ste naozaj presvedčení, že sa plánujete kurzu aj zúčastniť.  Stojí ma pomerne veľa času administratíva spojená so zabezpečením kurzu. Času, ktorý by som mohla venovať oveľa zmysluplnejším činnostiam. Preto, ak sa nebudete z rôznych dôvodov môcť kurzu zúčastniť, prikladám storno podmienky:

- zrušenie účasti: viac ako 14 dní vopred - vraciam celú sumu za kurz na účet
                         8 - 14 dní vopred - vraciam 50%
                        3 dni - 7 dní - vraciam 5,- EUR (už som stratila nejaký čas s prípravou a miesto zostalo blokované pre niekoho iného, kto mal záujem sa kurzu zúčastniť).
                        menej než 3 dni - suma za kurz prepadá, použijem ju na rozvoj dobrovoľných činností spojených so šírením myšlienky prírodných záhrad (za tak krátku dobu už vaše zrušené miesto zostane neobsadené, pretože potenciálni náhradníci už majú zaplánovaný iný program)

Zrušenie účasti napíšte mailom, nie telefonicky, ani SMS. Pokiaľ sa nemôžete kurzu zúčastniť, napíšte mi čo najrýchlejšie na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Do správy (v prípade nároku na vrátenie sumy za kurz alebo jej časti) uveďte svoje bankové spojenie.

Pokiaľ kurz budem musieť zrušiť z dôvodu vyššej moci (ochoriem, zraním sa, prihlásených menej účastníkov, priestory konania), hneď vám dám vedieť mailom a samozrejme vrátim plnú sumu za kurz.

Počet miest na mojich kurzoch v Inspire je obmedzený na maximálny počet 20-21 ľudí, aby som sa vám mohla individuálne venovať a preto strážim každú stoličku, ktorá v čase kurzu bude mať svojho "majiteľa".  

Pokiaľ máte veľký záujem o kurz v konkrétnom dátume, ale kurz je už plne obsadený, ešte sa môžete prihlásiť ako náhradník s tým, že počítajte s možnosťou, že môžete byť vyzvaní tesne pred kurzom.  Náhradníkom môžete byť iba raz...

Registráciou do kurzu súhlasíte s popísanými prihlasovacími a stornovacími podmienkami .

Ďakujem za pochopenie, sledovaním týchto inštrukcií ma veľmi odbremeníte od administrácie za počítačom a budem sa môcť venovať ďalším inšpiráciám - aj pre vás :-).

Teším sa na všetkých priaznivcov prírodných záhrad :-).
Hanka


Vráťme prírodu do našich záhrad…

Naposledy zmenené pondelok, 30 október 2017 14:15

Najčítanejšie

Zdravie zo záhrady-videoseriál-12.d…

25 dec 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-11.d…

08 dec 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-10.d…

11 nov 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-9.di…

14 okt 2016 Záhradné videá

Zdravie zo záhrady-videoseriál-8.di…

26 sep 2016 Záhradné videá

Facebook stránka